Typ: Segelboot
Model: Hanse 445/3
Yacht Bewertung
(Gib die erste Beurteilung ab)
Betreiberbewertung
(Gib die erste Beurteilung ab)
Allgemeine Informationen
Technische Details
| Art des Hauptsegels | Keine |
|---|---|
| Genua Segel | Keine |
| Wasserkapazität | 450.00 l |
| Kraftstoffkapazität | 220.00 l |
| Motor | 55 hp |
| Tiefgang | 2.25 m |
| Länge | 13.52 |
| Länge an der Wasserlinie | 12.20 m |
| Breite | 4.38 m |
| Baujahr | 2012 |
Yacht Details
| Kabinenanzahl |
|
|---|---|
| Kojenanzahl |
|
| Toiletten | 2 |
Alternative Boote & Standort
Bedingungen & Betreiber
Bedingungen
| Servicetyp | Bareboat |
|---|---|
| Notiz | |
| Check-in | Samstag , 18:00 |
| Check-out | Samstag , 09:00 |
| Kautionshinterlegung / Deposit | 2.000,00 € |
Betreiber
| Name | Vishe Radugi Yachting |
|---|---|
| Lagerort |
|
Basis
| Name | Marina Kaštela |
|---|---|
| Lagerort |
|
Details
Inkludiert:
- 220V/12V Stromversorger
- Anchor
- Cockpit table
- Lazy bag with lazy jacks
- Genoa tracks with pin stop cars
- Teak cockpit
- Wind indicator
- Steering wheels
- Battery set
- Bimini top
- Blind set with flyscreens for hatches
- Blinds for side windows
- Electrical anchor windlass
- Fender
- Flagpole
- Inverter 12V-220V
- Main& jib stndard sails
- Manual halyard winches
- Manual secondary winches
- Mooring lines
- Navigation electronics
- Spring cleats
- Standard rig
- Winch handle