Typ: Motorboot
Model: Titanium 818
Yacht Bewertung
(Gib die erste Beurteilung ab)
Betreiberbewertung
(Gib die erste Beurteilung ab)
Allgemeine Informationen
Technische Details
| Art des Hauptsegels | Keine |
|---|---|
| Genua Segel | Keine |
| Wasserkapazität | 120.00 l |
| Kraftstoffkapazität | 140.00 l |
| Motor | 90 PS |
| Tiefgang | 0.40 m |
| Länge | 8.18 |
| Länge an der Wasserlinie | 7.30 m |
| Breite | 2.70 m |
| Baujahr | 2014 |
Yacht Details
| Kabinenanzahl |
|
|---|---|
| Kojenanzahl |
|
| Toiletten | 1 |
Alternative Boote & Standort
Bedingungen & Betreiber
Bedingungen
| Servicetyp | Bareboat |
|---|---|
| Notiz | |
| Check-in | Samstag , 16:00 |
| Check-out | Samstag , 10:00 |
| Kautionshinterlegung / Deposit | 500,00 € |
Betreiber
| Name | Okej-Czarter |
|---|---|
| Lagerort |
|
Basis
| Name | PTTK Wilkasy |
|---|---|
| Lagerort |
|
Details
Inkludiert:
- Badeplattform
- Heizung
- Fernseher
- Refrigerator
- Sprayhood
- GPS
- Steering wheel
- Cockpit table
- Fire extinguishers
- Hot water
- Heating
- Bathing platform
- Life buoy
- Sink
- Fender
- Navigation lights
- Depth sounder
- TV LCD
- Gas stove
- Charts
- First aid box
- Automatic bilge pump
- Reserve anchor
- Honda engine
- Dishes
- Electric WC with shower
- Radio Boombox - USB/ Bluetooth
- 12 Volts socket
- 230 Volts cable
- Battery charger 320V / 12V
- Drinking water instalation
- Level indicator for fuel and water
- Multiple socket outlet
- Bow ladder
- Lighting in cockpit
- Railing
- Shower with cold water
- Docking line
- Full insurance
- Grappling hook
- Life jackets for all pax
- Paddle
- Led lighting in all cabins